دکتر امیر حسین محمدی

متخصص ناهنجاری های فک صورت و جراحی زیبایی

بهترین مرکز ایمپلنت دندان در تهران تخفیف
تغذیه بعد از ایمپلنت + عوارض رژیم نادرست

بهترین مرکز ایمپلنت دندان در تهران تخفیف

7 فروردین 00 ایمپلنت (کاشت دندان) مقالات

معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت

دیگر همه می دانند که باید برای انجام کارهایشان به یک مرکز ایمپلنت گذاری معتبر مراجعه کنند. در واقع یک مرکز ایمپلنت گذاری معتبر بخاطر رزومه کاریش است که اعتبار جمع کرده است از این بابت می توان به این مرکز اعتماد داشت که بهترین کار را بر روی دندان های شما انجام می دهد، بیشتر مراکزی که آنها را با نام معتبر می شناسیم توسط بهترین متخصص ایمپلنت اداره می شوند.

معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت

معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت

بنابراین می توان از بابت تخصصی بودن کار مطمئن بود اما سوال اینجاست که چه عواملی باعث می شوند که یک کلینیک ایمپلنت گذاری این چنین معروف شود و اعتباری را برای خود به ارمغان بیاورد؟ در پاسخ باید گفت که مراکز ایمپلنت گذاری معتبر حتما تمامی ابزار آلاتی که نیاز هست را دارند و از بهترین و حرفه ای ترین پرسنل بهره مند هستند برای این که بیشتر با یک مرکز ایمپلنت گذاری معتبر آشنا شویم سعی می کنیم این مراکز را بهتر و دقیق تر بررسی کنیم تا با عملکرد معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت آشنا شوید.

رضایت مشتریان در مرکز کاشت ایمپلنت معتبر

مهمترین عاملی که می تواند در معروفیت و اعتبار یک مرکز تاثیر دارد، رضایت مشتری است. برای این که بتوان رضایت مشتری را کسب کرد باید استاندارد ها را به بهترین شکل ممکن رعایت کرد. بیشتر مشتریانی که به معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت مراجعه می کنند خواستار این هستند که در قبال پولی که می دهند علاوه بر این کار آنها انجام شود احترام هم به آنها گذاشته شود همچنین می توان امکاناتی اضافه مانند دادن اب میوه، چایی و… بسیار در این کار کمک کند تا مشتری خاطره خوشی از این مرکز داشته باشد.

مشتریان می توانند  بهترین تبلیغ کنندگان مرکز باشند، به همین دلیل مراکز معتبر ایمپلنت سعی می کنند تا به بهترین شکل هوای مشتریان خود را داشته باشند و امکاناتی اضافه در اختیار آنان قرار دهند، مطمئنا در یک جایی یا یک شکلات، هزینه آنچنانی برای کلینیک ندارد ولی همان مشتری می تواند چندین نفر دیگر را مجاب کند تا به کلینیک مراجعه کنند؛ بنابراین فراهم کردن امکانات نتیجه ای مثبت برای مرکز کاشت ایمپلنت دارد. به همین دلیل است که معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت بر سر ارائه دادن امکانات اضافی به مشتریان رقابت می کنند. در این روز ها که تقریبا میشه گفت تمامی کار ها اشباع شده اند باید خود را از دیگر مراکز متمایز کنید تا مشتریان زیادی را به خود جلب کنید.

معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت

معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت

شایان ذکر است که دکتر امیر محمدی یکی از بهترین دندان پزشکان در حوزه ایمپلنت دندان می باشد  ایشان :

 • متخصص جراحی دهان ، فک و صورت
 • مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی
 • جز رتبه های برتر آزمون برد تخصصی
 • متخصص پروتزهای دندانی، زیبایی و ایمپلنت

شماره تماس : tel:09120957013

برخورد مناسب پرسنل مرکز کاشت ایمپلنت

از دیگر مسائلی که استاندارد یک مرکز ایمپلنت گذاری را بالا میبرد وجود پرسنل خوش برخورد است که بدانند با مشتریان چگونه برخورد کنند و رضایت آنها را جلب کنند، حتما تا به حال با برخورد نامناسب بعضی افراد در فروشگاه ها و یا در حوزه بحث خودمان پزشکان مواجه شده اید، آیا بعد از این برخورد هم دلتان می خواسته است که دوباره به آنجا بروید و با آن فرد مباشرت کنید. مثلما جواب خیر است.

بنابراین برخورد خوب می تواند ساده ترین کاری باشد که می توان انجام داد برای این که رضایت مشتریان را جلب کرد و آنها را برای بازگشت به کلینیک تشویق نمود. پیشنهاد می شود برای این که از این امتیاز برخوردار باشید حتما از پرسنل خوش برخورد استفاده کنید و یا این که برای افرادی که استخدام می کنید دوره های آموزشی بگذارید. مشتریان دوست دارند برای آنها ارزش قائل باشید قطعا معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت از افرادی استفاده می کنند که شان مشتری را نگه می دارند و برخوردی مناسب با مراجعین دارند.

تمیزی و پاکیزگی کلینیک کاشت ایمپلنت

مراکزی که ایمپلنت گذاری را انجام میدهند در واقع با دهان و دندان افراد سرو کار دارند برای همین نظافت و پاکیزگی باید حرف اول را بزند مطمئنا مشتریان و مراجعین با دیدن منظره ای ناخوشایند از خون و … و سطل آشغال هایی که تا در آن پر شده است و یا لباس هایی که شسته نشده است پا به فرار می گذارند و دیگر به آنجا نمی روند حق هم دارند به قتلگاه که نرفته اند به جایی مراجعه کرده اند تا دندان های خود را ترمیم کنند.

معتبرترین مرکز ایمپلنت گذاری باید فراتر از استاندارد نظافت را رعایت کند مخصوصا در خصوص وسایلی که از آنها برای ترمیم دندان و دهان استفاده می کنند. مراکز معتبر حتما باید بخشی را برای شستشوی لوازم خود اختصاص دهند و بعد از هر کاری ابزار خود را استریل کنند.

معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت

معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت

گرفتن دستمزد مناسب توسط دندانپزشکان متخصص

می توان گفت که این روز ها مردم بیشترین بدبینی که نسبت به دندان پزشکان و متخصصین دندان دارند این است که قیمت های سرسام آوری را از آنها طلب می کنند. پیشنهاد دادن دستمزد مناسب برای کاری که انجام میدهید می تواند باعث شود که بیماران رضایت بیشتری از خود نشان دهند و حتما کلینیک شما را در اولویت قرار دهند. همچنین مناسب بودن قیمت میتواند یکی دیگه از عواملی باشد که مشتری برای شما تبلیغات انجام دهد.

تبحر در کار متخصص ایمپلنت

همانطور که مردم وقتی به مکانیکی مراجعه میکنند انتظار دارند که مکانیک کار خودش را بلد باشد و به بهترین شکل و سریعترین زمان ممکن انجام دهد از متخصصین ایمپلنت گذاری هم انتظار می رود تا کار خودشان را بلد باشند و بدانند چطور درمان های لازم را انجام دهند.

جمع بندی

برای این که معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت را در تهران بشناسیم و بدانیم از چه امکاناتی برخوردار است باید یک سری نکات را در نظر بگیریم مانند:

 • رضایت مشتریان و بیمارانی که به این کلینیک مراجعه کرده اند
 • برخورد مناسب پرسنلی که در آنجا کار می کنند.
 • قیمت های مناسب و عرف در قبال انجام کار
 • دارا بودن متخصصین ایمپلنت گذاری
 • نظافت و پاکیزگی در همه جوانب

هنگامی که تمامی این امکانات را در یک کلینیک ایمپلنت گذاری و یا معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت دیده ایم می توانیم بگوییم که ان مرکز معتبر است و میتوان به ان اعتماد کرد. در واقع معتبر ترین مرکز ایمپلنت گذاری باید علاوه بر این که استاندارد ها را رعایت کند باید امکاناتی بیش از ان هم برای مشتریانش در نظر بگیرد و فقط به فکر منافع خودش نباشد. کلینیک دکتر امیر محمدی  با کادری مجرب و خوش برخورد با بکار گیری بهترین و بروزترین تجهیزات دندانپزشکی آماده خدمت رسانی به مراجعین  عزیز می باشد.

معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت

معتبر ترین مرکز کاشت ایمپلنت

دكترامير محمدی :

 متخصص جراحی دهان ، فک و صورت هستند و همچنین عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي ارتش می باشند که جز رتبه های برتر آزمون بورد تخصصي و از برترين و با تجربه ترين جراحان تهران هستند ، ايشان فارغ التحصيل از دانشگاه علوم پزشكي همدان، كه قطب فک و صورت ايران محسوب ميشود ، مي باشند . و نيز چندين مقاله وترجمه كتاب در زمينه جراحي بيني و فك در ISI و مجله هاي معتبرجهان دارند.

هزینه ایمپلنت دندان با دکتر امیر محمدی چقدر است ؟ ایمپلنت دندان ( کاشت دندان ) به ازای هر واحد 3.900.000 تومان می باشد علاوه بر این شما می توانید از مزایای زیر بهره ببرید . 

مزایای ایمپلنت با دکتر امیر محمدی :

1-  پرداخت هزینه به صورت اقساط می باشد

2-  انجام کاشت ایمپلنت فول موس ( کل دهان ) انجام میشود

3- مشاوره رایگان

  • اگر تمایل دارید از این مزایا استفاده کنید همین الان با شماره 09120957013 تماس بگیر یا فرم نوبت دهی  را پر کنید . 

Appointment

لطفا هنگام دریافت نوبت این نکات را در نظر داشته باشید

 • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید زیرا قبل از دریافت نوبت می بایست آدرس ایمیل و یا شماره تماس شما تایید شود.
 • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.

سوالات مرتبط

User
18 بهمن 99
ناشناس :
چرا باید ایمپلنت دندان انجام دهم؟
پاسخ :
ایمپلنت های دندانی نه تنها ظاهری شبیه به دندان طبیعی دارند بلکه عملکرد آنها برای جویدن، گاز زدن و جلوگیری از تحلیل استخوان فک در دهان دقیقا مانند دندان طبیعی خود بیمار است. کاشت ایمپلنت دندان علاوه براینکه موجب حفظ جوانی و ساختار چهره می شود؛ با کمک به رشد استخوان فک از بروز بیماریهای لثه و تحلیل استخوان فک نیز جلوگیری می کند.
User
18 بهمن 99
ناشناس :
مزایای ایمپلنت دندان چیست؟
پاسخ :
از مزایای کاشت دندان میتوان به موارد زیر اشاره کرد : بهبود ظاهر و اصلاح طرح لبخند ،توانایی بهتر برای صحبت کردن و جویدن ، ظاهری کاملا طبیعی ، جلوگیری از تحلیل استخوان ، جلوگیری از جابجایی دندان ها و کج شدن به سمت جای خالی دندان ، عدم آسیب رسیدن به دندان های مجاور مانند روش بریج
User
18 بهمن 99
ناشناس :
آیا ایمپلنت دندانی جرم میگیرد ؟
پاسخ :
هر تاج دندانی چه مصنوعی و چه طبیعی که در حفره دهان راه پیدا نماید و بزاق دهانی با آن در تماس باشد میتواند دچار جرم دندانی ، پلاک دندانی و . . . شود و به همین علت مراجعات دوره ای به پزشک معالج جهت معاینه ایمپلنت دندانی نقش موثری در موفقیت درمان ایمپلنت دندانی ایفا می کند .
User
29 بهمن 99
ناشناس :
کشیدن دندان همزمان با ایمپلنت امکان پذیر می باشد؟
پاسخ :
در صورتی که دندان های جلو باشد همزمان بعد از کشیدن دندان نصب ایمپلنت امکان پذیر می باشد به شرط اینکه ریشه دندان عفونی نباشد زیرا باعث تخریب استخوان دندان کشیده می شود. در مورد دندان های عقبی باید بعد از کشیدن دندان مدت 10 الی 12 هفته صبر کرد تا ایمپلنت انجام داد.
User
29 بهمن 99
ناشناس :
فردی که دارای بیماری قلبی است می تواند ایمپلنت کند؟
پاسخ :
افرادی که ابتلا به بیماری های قلبی-عروقی دارند در صورتی که با دارو کنترل شوند می توانند ایمپلنت دندان انجام دهند . این افراد قبل از جراحی باید با پزشک متخصص خود حتما مشورت کنند .
User
21 بهمن 99
ناشناس :
آیا میتوان هزینه کاشت دندان ( ایمپلنت دندان ) را به صورت قسطی پرداخت نمود ؟
پاسخ :
یکی از سوالاتی پر تکرار شما در هنگام مشاوره رایگان از ما می پرسید این است که : آیا میتوان هزینه کاشت دندان ( ایمپلنت دندان ) را به صورت قسطی پرداخت نمود ؟ بله شما میتوانید هزینه را به صورت اقساط پرداخت کنید
User
20 بهمن 99
ناشناس :
چه نوع بیماری از کاشت ایمپلنت دندانی جلوگیری می کند ؟
پاسخ :
معمولاً اکثر بیماری ها مشکلی در ارتباط با درمان ایمپلنت دندانی ندارد اگر در بیماری های خاص که ممکن است موفقیت درمان آن را تحت تاثیر قرار دهند مثل سابقه رادیوتراپی در ناحیه مورد نظر کاشت ایمپلنت دندانی ،  در افراد حامله ،  در افراد مشکل روانی و روحی شدید ، مشکلات شدید انعقادی یا افرادی که شرایط سیستمیک مناسبی جهت انجام جراحی دندان ها وجود ندارد و  افرادی که بهداشت دهانی خوبی ندارند و . . .  هچون سایر جراحی های دهان درمان ایمپلنت دندانی صورت نمی‌گیرد .
User
19 بهمن 99
ناشناس :
مزیت ایمپلنت دندان چیست  ؟
پاسخ :
ایمپلنت دندانی مشکلات لقی دست دندان مصنوعی  و زدگی هایی که نسخه بیمار را آزرده می کند مشکلات تحلیل استخوان در ناحیه و . . .  را ندارد
User
19 بهمن 99
ناشناس :
آیا ایمپلنت دندانی به جنسیت هم ربط دارد ؟
پاسخ :
خیر –  درمان ایمپلنت دندانی در هر دو جنس با توجه به تحقیقات صورت گرفته تقریباً میزان مشاوی موفقیت را نشان داده است
User
19 بهمن 99
ناشناس :
هزینه ایپملنت درمانی شامل چه مواردی است ؟
پاسخ :
هزینه ایمپلنت درمانی شامل قطعات ایمپلنت درمانی ، هزینه جراحی ، هزینه لابراتوری و هزینه پروتزی می باشد ، در بعضی موارد نیاز به مواد دیگر مثل پودر استخوانی و غشا و . . . می باشد .
User
18 بهمن 99
ناشناس :
آیا ایمپلنت دندانی مثل دندان طبیعی حس دارد ؟
پاسخ :
در خود ایمپلنت دندانی عصبی وارد نمیشود ولی به علت وجود اعصاب در محیط ایمپلنت دندانی شما حس فشار و درد را میتوانید تجربه کنید
User
18 بهمن 99
ناشناس :
آیا ایمپلنت دندانی عوارض دارد ؟
پاسخ :
در صورت انجام دقیق مراحل درمانی هیچگونه عوارض درمانی وجود ندارد و میزان موفقیت درمانی ایمپلنت با توجه به تحقیقات صورت گرفته بالای 98% گزارش شده است .
User
18 بهمن 99
ناشناس :
کسانی که شیمی درمانی میکنند امکان انجام درمان ایمپلنت دندانی را دارند ؟
پاسخ :
برای اینگونه بیماران با در نظر گرفتن شرایط سیستماتیک بیمار ، نوع دارو مصرف شده ، مدت زمان شیمی درمانی ، نظر پزشک معالج فرد و ..  میتواند تصمیم گیری درست را انجام داد .
User
18 بهمن 99
ناشناس :
آیا ایمپلنت دندانی دچار پوسیدگی میشود ؟
پاسخ :
اگر سوالات متدوال را مطالعه کرده باشید ، میدانیم که ایمپلنت دندانی از جنس تیتانیوم  می باشد و دچار پوسیدگی نمیشود .
امیر علی
18 بهمن 99
امیر علی :
چرا ایمپلنت دندانی ؟
پاسخ :
ایمپلنت از جنس تیتانیوم و آلیاژ های آن می باشد که جایگزین ریشه از دست رفته می شود ،  بدون آنکه نیاز به تراش دندانهای مجاور ( پروتز ثابت ) و یا مشکلات استفاده از دندان  های متحرک ( مثل لقی ، و صدمه به بافت نرم و … ) داشته باشد ، راه های مختلفی برای جایگزین دندان از دست رفته وجود دارد که ایمپلنت با توجه به موفقیت های درمانی زیاد به عنوان یکی از بهترین ردمان ها برای دندان از دست رفته می باشد.
sara
18 اسفند 99
sara :
چه موادی در ساخت ایمپلنت به کار برده می شود؟
پاسخ :
ایمپلنت‌های امروزی از تیتانیوم، یعنی ماده زیست شیمیایی بادوامی ساخته می‌شود که به طور طبیعی به استخوان فک جوش می‌خورد و با آن یکی می‌شود. چون تیتانیوم به صورت طبیعی به استخوان متصل می‌شود، دندان کاشته شده در حال حاضر محکم‌ترین و ماندگارترین روش جایگزینی دندان غائب محسوب می‌شود.
sara
10 تیر 99
sara :
فرآیند کاشت ایمپلنت دندان چگونه است؟
پاسخ :
فرآیند کاشت ایمپلنت دندان یکی از سوالات متداول تمام بیماران است. اولین مرحله در فرایند کاشت ایمپلنت دندان، انجام عمل جراحی است که به طور معمول تحت بیهوشی یا بی حسی موضعی انجام می گیرد. در طول عمل جراحی دندان پزشک سوراخ کوچکی در استخوان فک دریل می کند و با دقت پایه ایمپلنت را داخل استخوان پیچ می نماید. لثه پس از دوره بهبودی که حدود 4 تا 6 ماه زمان می برد؛ روی پایه ایمپلنت را می پوشاند. بعد از اینکه پایه ایمپلنت به خوبی با استخوان فک جوش خورد؛ مرحله دوم عمل جراحی انجام می‌گیرد تا کانکتور به بالای ایمپلنت متصل شود. در نهایت تاج روی اباتمنت متصل شده و با سیمان مخصوص به دندان مستحکم شده و با یک پیچ کوچک پایدار باقی می ماند.
سمانه
6 اسفند 99
سمانه :
مزایای ایمپلنت نسبت به دندان مصنوعی
پاسخ :
کاشت دندان روش پرطرفداری برای محکم کردن یا جایگزینی دندان مصنوعی و غلبه بر مشکلاتی مانند ناراحتی و حساسیت لثه‌ها، کاهش عملکرد دندان‌ها و انقباض استخوان‌های فک و صورت است. مزایای کاشت دندان عبارت است از: خلق لبخندی طبیعی
عملکرد طبیعی و راحتی بیمار
دندان‌های محکم‌تری که برخلاف دندان مصنوعی از جا درنمی‌آید.
راهکاری دائمی برای جایگزینی دندان‌های غائب
کاهش اختلال‌های گفتاری
بازیابی و حفظ شکل عادی دهان، فک و صورت
نگار
13 تیر 99
نگار :
چرا باید ایمپلنت دندان انجام دهم؟
پاسخ :
ایمپلنت های دندانی نه تنها ظاهری شبیه به دندان طبیعی دارند بلکه عملکرد آنها برای جویدن، گاز زدن و جلوگیری از تحلیل استخوان فک در دهان دقیقا مانند دندان طبیعی خود بیمار است. کاشت ایمپلنت دندان علاوه براینکه موجب حفظ جوانی و ساختار چهره می شود؛ با کمک به رشد استخوان فک از بروز بیماریهای لثه و تحلیل استخوان فک نیز جلوگیری می کند.
User
18 بهمن 99
ناشناس :
کدام متخصصین، کاشت ایمپلنت دندانی انجام میدهند؟
پاسخ :
از سوالات متداول بیمارانی که نیاز به کاشت ایمپلنت دارند؛ متخصصی است که باید به آن مراجعه کنند؛ ایمپلنت های دندانی معمولاً توسط جراح دهان و دندان یا پریودنتیست ها کاشته می شوند.
User
19 بهمن 99
ناشناس :
درمان ایمپلنت دندانی از چه مراحلی تشکیل شده  است ؟ 
پاسخ :
درمان ایمپلنت دندانی شامل دو مرحله جراحی کاشت ریشه مصنوعی و پروتز می باشد ، ابتدا پزشک معالج کاشت ریشه مصنوعی را انجام می‌دهد و پس از جوش خوردن ریشه مصنوعی امکان انجام مرحله پروتزی وجود دارد